Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Blog Vlasy s příbehem
  3. Jak probíhá první návštěva v našem kadeřnickém studiu?
13.08.2021

Jak probíhá první návštěva v našem kadeřnickém studiu?

Bez vstupní konzultace vás žádný opravdový profík dnes nenabarví a pokud na někoho takového narazíte, vemte radši nohy na ramena. Vstupní konzultace je při první návštěvě kadeřnického studia nebo salonu extrémě důležitá a měla by být už v dnešní době samozřejmostí. Z barvení vlasů se dnes stal samostatný a technicky náročný obor a aby bylo možné dosáhnout perfekního výsledku barvení, je potřeba vědět jakým látkám byly vaše vlasy v minulosti vystaveny a jak jste o vlasy pečovali. 

 

Vstupní konzultace v kadeřnickém studiu

Kadeřník potřebuje vědět co nejvíce o historii vašich vlasů, čím vším si prošly za posledních cca 5 let. Určitě se není za co stydět, protože každý z nás v minulosti mohl zvolit chybnou péči o vlasy, špatného kadeřníka, používat nevědomky nekvalitní vlasovou kosmetiku nebo barvu z drogérie v době, kdy byla kadeřnictví delší dobu zavřená.

Při první návštěvě u nás vše společně v klidu proberete s naší specialistkou. Společně se podíváte důkladně na kvalitu vašich vlasů a zvolíte nejvhodnější způsob a cestu k nejlepšímu výsledku.  

Mezitím co budeme pečovat o vaše vlasy, vás bude celý náš tým hýčkat a návštěvu vám zpříjemní nealko drinkem, domácí limčou, vínem nebo kafíčkem. Veškeré nápoje jsou již zahrnuty pro naše klienty v ceně.

Možná rizika spojená s barvením vlasů

Pokud bude stav vašich vlasů problematický, vysvětlíme vám předem možná rizika, která mohou nastat a ovlivnit finální výsledek barvení. 

Na závěr vás čeká foukání, žehlení nebo kulmování a styling, v průběhu kterého vám doporučíme vhodné produkty pro domácí péči. Jsou to produkty prověřené a používané v našem studiu, které vám pomohou prodloužit wow efekt, se kterým od nás odcházíte a pomohou oddálit další návštěvu kadeřníka a další barvení.


Není větší hřích než krásnou novou barvu vašich vlasů postupně ničit nekvalitním šamponem nebo kondicionérem nebo dalšími nešetrnými přípravky. Na značky se kterými pracujeme a máme s nimi jen ty nejlepší zkušenosti se můžete podívat v našem e-shopu. 

Co byste měli vědět před první návštěvou  a obecně před tím než si vyberet vysněný look jsme sepsali v článku:  Co potřebujete vědět před první návštěvou ve studiu Vlasy s příběhem.

Chcete se nás na něco zeptat?

Zavolejte nebo napište na číslo ✆+420 732 235 322 nebo na e-mail:objednavky@vlasyspribehem.cz

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli