Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Blog Vlasy s příbehem
  3. Toužíte po proměně od Mounira? Zastavte se u nás v kadeřnickém salonu v Praze!
02.08.2021
Komentáře (0)

Toužíte po proměně od Mounira? Zastavte se u nás v kadeřnickém salonu v Praze!

 

Mounir je vlasový stylista a vlasový umělec původem z Libanonu, který se v minulosti proslavil svými šokujícími účesy zhotovenými za méně než 1 minutu, tak zvanými "Bob cuts" - krátce střiženými účesy. Náš tým zaujal tento talentovaný profesionál z kadeřnické branže svými kreativními a dokonalými barevnými proměnami, které realizujeme také v našem vlasovém studiu.

 

Zdroj: Oficiální webové stránky Mounir

Proč se o Mounirovi tolik mluví a všichni touží po jeho proměně?

Mounir v desítkách svých videí vytváří dokonale vyvážené ombré, krásné účesy a dokonalé proměny. Jeho videa slouží nejen jako inspirace pro širokou veřejnost, ale také jako vzdělávací materiál pro další nadané kadeřníky. Jeho videa jsou velmi příjemnou podívanou a proto ho sleduje na instagramovém účtu více než 6 milionů lidí.

 

     

Zdroj: Oficiální instagramový účet Mounir

 

Mounir neustále přichází s novými technikami barvení, které určují světové trendy. V jednom ze svých článků uvádí, že pro kadeřnickou praxi je samozřejmostí znát postupy a pravidla, ale neuškodí zkoušet stále nové, experimentovat a tím posouvat hranice toho, čeho je v barvení možné dosáhnout. K podobnému přístupu vyzývá a entuziasticky podporuje své kadeřnické kolegy po celém světe. 

Mounirova kreativita, talent a vášeň pro vlasy ho vynesli až do vedoucí pozice na trhu v oblasti stylingu vlasů nejen na blízkém východě. Jeho jméno se stalo doslova mezinárodní značkou. Mounir je mimo jiné kadeřníkem mnoha známých osobností a v showbyznysu se prosazuje čím dál více. 

 

          Foto: Salon Mounir, Káhira, Egypt    Zdroj: oficiální web kadeřnického salonu

 

Mounirovi kadeřnické služby a salony

Hledáte salon Mounir v Praze nebo v Evropě? Zatím hledáte marně. Salony najdete aktuálně jen v Libanonu, Egyptě, Iráku nebo Quataru. A však jestli se při příští dovolené v Egyptě rozhodnete navštívit Mounirův salon, pravděpodobně na talentovaného hairstylistu nenarazíte a o vaše vlasy se postará proškolený tým jiných kadeřníků. I u nás v salonu najdete proškolený tým profíků, který už stovky proměn realizoval. 

   

Zdroj: Foto našich proměn ve studiu Vlasy s příběhem

Proměny u nás ve studiu v Praze

V našem vlasovém studiu v Praze se dočkáte proměny technikami a barvami Mounir od proškolené hairstylistky Deny Dee, která absolvovala několikadenní online kurz a celou řadu proměn podle Mounira. Na speciální náročné barvící techniky se Deny v posledních letech specializuje a může se pochlubit stovkami spokojených zákaznic. 

Značka barev Mounir

Mounir barvy se při aplikaci dokážou rovnoměrně rozložit, skvěle kryjí šediny a mají příjemnou vůni,  vlasy vyživují a dají jim neodolatelný lesk. Jsou určeny pouze pro profesionální použití. Nejen díky Mounirovým technikám a speciálním postupům, ale především díky Mounirově speciální řadě produktů máme my kadeřníci v ruce nástroj, díky kterému dokážeme každé klientce dopřát dokonalou proměnu, po které celé roky toužila aniž by musela vážit cestu na blízký východ. 

Pokud Vás náročné barvící techniky od Mounira zaujaly a toužíte po proměně napište nám nebo zavolejte.

E-mailem: objednavky@vlasyspribehem.cz nebo telefonicky: ✆ +420 732 235 322 

Těšíme se na vás a vaše vlasy ☺

 

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli